Przyciemnianie szyb samochodowych – zalety

Przyciemnianie szyb samochodowych - zalety Folszyb WarszawaPrzyciemnianie szyb samochodowych jest w Polsce dość popularne. Nic dziwnego z uwagi na zalety jakie niesie za sobą nałożenie folii przeciwsłonecznej na tylne szyby samochodowe.

Po pierwsze po przyciemnieniu szyb w samochodzie (folią posiadającą atest) zauważymy znaczny spadek temperatury. Samochód nie będzie się nagrzewał tak, jak przed nałożeniem folii przeciwsłonecznej.

Po drugie – zyskamy więcej intymności. Jeżeli wozicie Państwo na tylnej kanapie segregatory z dokumentami czy laptopa przedmioty będą mniej widoczne lub wcale  (w zależności od stopnia przyciemnienia – więcej na ten temat znajdziecie w naszej poradzie: Przyciemnianie szyb samochodowych – dobór folii).

Po trzecie – jeżeli wozicie na tylnej kanapie swoje małe pociechy przyciemnienie szyb to bardzo dobry pomysł. Dzięki folii odbijającej promienie UV słońce nie będzie ich raziło.

Po czwarte – prestiż. Jak wiadomo większość sportowych i luksusowych samochodów posiada przyciemnione szyby. W znacznej większości przyciemnione szyby nie są opcją standardową tylko dodatkowo płatną.

Po piąte – wiąże się z punktem poprzednim. Otrzymujecie Państwo +5 punktów do szybkości!

Po szóste – folie do przyciemniania szyb samochodowych zatrzymują nawet do 99,9% szkodliwych promieni UV

Po siódme – redukują refleksy i zmęcznie oczu (jazda jest bezpieczniejsza i przyjemniejsza)


Przyciemniając szyby w FOLSZYB zawsze otrzymujesz:

Certyfikat na oklejone szyby (w postaci wkładki do dowodu rejestracyjnego) wydany przez Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych oddział Szkła i Materiałów Budowlanych w Krakowie o numerze R43-0730-ICiMB – Po co mi ten certyfikat na przyciemnianie szyb samochodowych?

– 7 lat gwarancji na folię (nie wyblaknie, nie zmieni koloru na ciemny fiolet – co pojawia się przy montażu tanich chińskich folii, zachowa wszystkie parametry jeżeli chodzi o np. odbijanie promieni UV)

– 7 lat gwarancji na montaż (folia nie zacznie się odrywać, zahaczać, marszczyć, nie pojawią się bąble)


Tagi

Rzetelna Firma Dobry Mechanik Moto Integrator ICIMB ZPP