Przyciemnianie Szyb AlfaRomeo

Przyciemnianie szyb alfa romeo FOLSZYB Warszawa

żródło: https://brandingmonitor.pl

Przyciemnianie Szyb AlfaRomeo – zespół FOLSZYB posiada wieloletnie doświadczenie w przyciemnianiu szyb samochodowych marki takiej jak Alfa Romeo.

Znamy się zarówno na aktualnie produkowanych modelach (4C, Giulietta, Giulia, Stelvio) jak i wycofanych już z produkcji (np. MiTo, 146, 159 i wielu innych, mniej popularnych).

Powierzając nam swój samochód oddajesz go specjalistom, którzy nie uczą się jak przyciemnić szyby  w Twoim samochodzie, a wiedzą jak to zrobić zgodnie ze sztuką. Pozostaje Ci tylko wybrać stopień przyciemnienia szyb.  Wolisz poczekać u nas na miejscu pijąc aromatyczną kawę, czy umówić się na odbiór samochodu w godzinach późniejszych?

Do zobaczenia!

#Przyciemnianie #Szyb #Warszawa #FOLSZYB #AlfaRomeo #7LatGwarancji #20LatNaRynku #Certyfikat #Atest #Homologacja


Marka samochodów powstała w 1906r. Pełna nazwa marki wzięła się od nazwiska Nicola Romeo, który w 1918r. przejął kierownictwo nad zakładami tej marki.

W 1986r. Alfa Romeo została sprzedana koncernowi Fiat.
Samochody tej marki najczęściej mają stylizowane karoserie przez legendarną już firmę Carozzeria Pinifarina, która znana jest z wyjątkowo urzekających kształtów samochodów przez nią produkowanych.

Od 2014 możemy zaobserwować znaczny wzrost sprzedaży i pojawiania się modeli Alfy Romeo na drogach. Jest to skutkiem planu rewitalizacji i niejako „odświeżenia” marki przez koncern Fiata. Z tego powodu wprowadzono nowe modele aut, takie jak np. Giulia bądź Stelvio.

Rzetelna Firma Dobry Mechanik Moto Integrator ICIMB ZPP