Rekomendacje

Kilka rekomendacji naszych klientów, u których wykonaliśmy usługi takie jak: przyciemnianie szyb samochodowych, montaż folii dekoracyjnej, montaż folii ochronnej, montaż reklamy na witrynach. 

Więcej opinii na nasz temat znajdziesz na: Facebook | Google Maps | DobryMechanik.pl | Motointegrator

Dziękujemy za potwierdzenie wysokiej jakości naszych usług. Do zobaczenia!

 

Nadia Drygas
Nadia Drygas
07/10/2023
Super robota! Zdjęcia robione po kilku dniach, a efekt jest coraz lepszy. Wszystko poszło sprawnie, szybko i fachowo, a netflix i kawka na miejscu umiliły czas czekania, który i tak był krótki. Polecam wszystkim serdecznie:)
Damian Pielak
Damian Pielak
03/10/2023
Profesjonalny montaż, miła obsługa, wszystko na okej. Polecam
Jacek Stolarski
Jacek Stolarski
28/09/2023
Szybko miło sprawnie pełna perfekcja w dobrej cenie.
Jerzy Hałaj
Jerzy Hałaj
22/09/2023
Profesjonalny serwis. Oklejanie szyb E38 wygląda jak fabryczne. Polecam
Łukasz Kurkowski
Łukasz Kurkowski
20/09/2023
Profesjonalna obsługa oraz miła poczekalnia z możliwością obejrzenia czegoś na telewizorze,kawka,woda.Usługa zrobiona zgonie z sztuką.
Paweł Jeziółkowski
Paweł Jeziółkowski
21/08/2023
Przy wyborze kierowałem się opiniami, które się potwierdziły. Zdecydowanie polecam za pełen profesjonalizm, począwszy od kontaktu, wykonania usługi, możliwości poczekania na miejscu, jak i efektu końcowego. Minęły trzy miesiące od wykonania usługi i wszystko jest jak należy. W moim przypadku wykonano maksymalne przyciemnienie. Wnętrze auta zdecydowanie mniej się nagrzewa, widoczność na zewnątrz zaskakująco dobra, jasna. Z zewnątrz z kolei nic nie widać.
Przemek Jabłkowski
Przemek Jabłkowski
18/08/2023
Polecam w 100%, szybka wycena, profesjonalna pomoc w doradzeniu odpowiedniej folii, bardzo szybki i dokładny proces realizacji. Polecam każdemu!
Szymon Szustkiewicz
Szymon Szustkiewicz
07/08/2023
Polecam z czystym sumieniem. Obsługa na najwyższym poziomie, Pan telefonicznie wszystko wytłumaczył co i jak, umówienie na konkretna godzinę, praca wykonana w czasie 1,5h. Efekt przerósł moje oczekiwania. Samochód wyglada rewelacyjnie !!! Polecam w 100%
Liera Academy Szkoła makijażu permanentnego
Liera Academy Szkoła makijażu permanentnego
31/07/2023
Bardzo sprawna obsługa , wszystko fachowo i perfekcyjnie wykonane , polecam tą firmę. Przyciemniane szyby już testujemy i jesteśmy bardzo zadowoleni 👌👌👌

 

 

Rzetelna Firma Dobry Mechanik Moto Integrator ICIMB Maxuel MIP KNF ZPP IAML