Na co zwrócić uwagę zaraz po przyciemnieniu szyb w samochodzie?

Na co zwrócić uwagę zaraz po przyciemnieniu szyb w samochodzie? Folszyb WarszawaJest dobrze. Nawet bardzo. Szyby w samochodzie zostały przyciemnione. Co teraz? Na co zwrócić uwagę zaraz po montażu folii przeciwsłonecznej?

To na co należy zwrócić uwagę po zamontowaniu folii odbijającej promienie słoneczne musimy podzielić na dwa etapy: pierwszy – zaraz po montażu oraz drugi – do kilku dni po montażu folii.

Pierwszy etap jest bardzo ważny. Zaraz po zamontowaniu folii odbijającej promienie UV proszę nie opuszczać szyb. Zależy nam, aby folia dobrze przykleiła się do szyby. Opuszczanie i podnoszenie szyby może negatywnie wpłynąć na ten proces. W zależności od pory roku i temperatury proszę nie opuszczać szyb do 1-2 dni (w lato) do nawet 5 dni (w zimę). Dzień po montażu folii mogą być widoczne smugi. Spokojnie – w przeciągu jednego. dwóch dni znikną.

W czasie 2-3 dni mogą pojawić się małe bąbelki. Proszę ich nie ruszać. Nie dotykać i nie przebijać. Ta „mikroskopijna” ilość wody odparuje, a folia idealnie przyklei się do szyby.

Należy wziąć pod uwagę czy przyciemniamy szyby w samochodzie w okresie letnim czy zimowym. Dodatkowo ważnym czynnikiem jest to – czy samochód w zimę jest garażowany czy stoi na mrozie. W przypadku zimy i samochodu, który nie jest garażowany podane poniżej wartości mogą wydłużyć się nawet do dwóch tygodni.


Przyciemniając szyby w FOLSZYB zawsze otrzymujesz:

Certyfikat na oklejone szyby (w postaci wkładki do dowodu rejestracyjnego) wydany przez Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych oddział Szkła i Materiałów Budowlanych w Krakowie o numerze R43-0730-ICiMB) – Po co mi ten certyfikat na przyciemnianie szyb samochodowych?

– 7 lat gwarancji na folię (nie wyblaknie, nie zmieni koloru na ciemny fiolet – co pojawia się przy montażu tanich chińskich folii, zachowa wszystkie parametry jeżeli chodzi o np. odbijanie promieni UV)

– 7 lat gwarancji na montaż (folia nie zacznie się odrywać, zahaczać, marszczyć, nie pojawią się bąble)


Tagi

Rzetelna Firma Dobry Mechanik Moto Integrator ICIMB ZPP