Co jest lepsze dla dzieci? Osłona przeciwsłoneczna do samochodu czy przyciemnianie szyb?

 Przyciemnianie szyb dla dziecka? Każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojego bąbelka! Bardzo często spotykamy się z osłonami przeciwsłonecznymi montowanymi na tylnych szybach samochodowych w celu ochrony wzroku dziecka przed promieniami słonecznymi.

Rodzicom zależy, aby słońce nie raziło dziecka w drodze do przedszkola czy na wakacje. Pech chce, że słońce najczęściej świeci prosto w oczy dziecka przez szpary przy krawędzi szyb, a kanapka spada najczęściej masłem do dołu. Tak to już jest.

Zaletą takiej osłonki jest zapewne prostota w montażu oraz atrakcyjne wzornictwo, lubiane przez pociechy. Niestety jak już wspomnieliśmy powyżej – kolorowa osłonka nie zakrywa całej powierzchni szyby i nie redukuje nagrzewania się pojazdu.

Naszym zdaniem dobrym i trwałym rozwiązaniem jest nałożenie folii przeciwsłonecznej (odbijającej promienie UV) na tylne szyby samochodowe. Po montażu oprócz gwarancji na folię, gwarancji na montaż oraz dedykowanego certyfikatu zyskują Państwo:

  • znaczne zmniejszenie się nagrzewania wnętrza samochodu
  • ochronę przed oślepiającymi promieniami słonecznymi
  • z zewnątrz mniej widać co jest w środku (w zależności od wybranego stopnia przyciemnienia szyb)
  • na folię (po kilku dniach od montażu) również można nakleić kolorową osłonkę lubianą przez dzieci

Przyciemnianie szyb nie jest tylko domeną sportowych samochodów i eleganckich limuzyn mających zapewnić intymność pasażerów tylnej kanapy. Wielu z naszych klientów przyciemnia szyby w samochodzie ze względu na dzieci siedzące z tyłu.

Zapraszamy do naszego salonu w celu przymierzenia i sprawdzenia, czy taka usługa spełniłaby Państwa oczekiwania, a przede wszystkim oczekiwania Państwa pociech! Przyjazd i przymiarka do niczego nie zobowiązuje.


Tagi

Rzetelna Firma Dobry Mechanik Moto Integrator ICIMB Maxuel BUP KNF ZPP IAML

Zapytaj o darmową wycenę