Co jest lepsze dla dzieci? Osłona przeciwsłoneczna do samochodu czy przyciemnianie szyb?

Osłona przeciwsłoneczna, przyciemnianie szyb warszawa FOLSZYBPrzyciemnianie szyb dla dziecka? Każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojego bąbelka! Bardzo często spotykamy się z osłonami przeciwsłonecznymi montowanymi na tylnych szybach samochodowych w celu ochrony wzroku dziecka przed promieniami słonecznymi.

Rodzicom zależy, aby słońce nie raziło dziecka w drodze do przedszkola czy na wakacje. Pech chce, że słońce najczęściej świeci prosto w oczy dziecka przez szpary przy krawędzi szyb, a kanapka spada najczęściej masłem do dołu. Tak to już jest. Idealnym rozwiązaniem jest przyciemnienie szyb folią.

Zaletą takiej osłonki jest zapewne prostota w montażu oraz atrakcyjne wzornictwo, lubiane przez pociechy. Niestety jak już wspomnieliśmy powyżej – kolorowa osłonka nie zakrywa całej powierzchni szyby i nie redukuje nagrzewania się pojazdu.

Naszym zdaniem dobrym i trwałym rozwiązaniem jest nałożenie folii przeciwsłonecznej (odbijającej promienie UV) na tylne szyby samochodowe. Po montażu oprócz gwarancji na folię, gwarancji na montaż oraz dedykowanego certyfikatu zyskują Państwo:

  • znaczne zmniejszenie się nagrzewania wnętrza samochodu
  • ochronę przed oślepiającymi promieniami słonecznymi
  • z zewnątrz mniej widać co jest w środku (w zależności od wybranego stopnia przyciemnienia szyb)
  • na folię (po kilku dniach od montażu) również można nakleić kolorową osłonkę lubianą przez dzieci

Przyciemnianie szyb nie jest tylko domeną sportowych samochodów i eleganckich limuzyn mających zapewnić intymność pasażerów tylnej kanapy. Wielu z naszych klientów przyciemnia szyby w samochodzie ze względu na dzieci siedzące z tyłu.

Zapraszamy do naszego salonu w celu przymierzenia i sprawdzenia, czy taka usługa spełniłaby Państwa oczekiwania, a przede wszystkim oczekiwania Państwa pociech! Przyjazd i przymiarka do niczego nie zobowiązuje.


Tagi

Rzetelna Firma Dobry Mechanik Moto Integrator ICIMB ZPP